O nás

Spoločnosť SAGGA, s.r.o. zastrešuje nie len kvalitných odborníkov, ale predovšetkým stabilný tím, zameraný na vykonávanie prác vo výškach.

Spoločnosť SAGGA, s.r.o. zastrešuje nie len kvalitných odborníkov, ale predovšetkým stabilný tím, zameraný na vykonávanie prác vo výškach. Radi prijímame nové výzvy a neustále rozširujeme svoje skúsenosti. Naším cieľom a najdôležitejšou hodnotou je rada spokojných zákazníkov.

SAGGA, s.r.o. Vám poskytuje široké portfólio výškových, stavebných a montážnych prác. Budeme spoľahlivý partner pre veľké podniky, ako aj jednotlivcov, od obhliadky až po koniec realizácie. Vďaka vybudovanej štruktúre vieme zabezpečiť vyškolených pracovníkov, kvalitný materiál, vlastné náradie, zariadenia a lešenie aj s dopravu. Tiež Vám radi zabezpečíme nákup a dovoz materiálu. Pozrite si prehľad našich referencií a neváhajte sa nám ozvať s akoukoľvek požiadavkou.

História

Spoločnosť SAGGA, s.r.o. založil Mgr. Ľuboš Homola, ktorý pracoval ako živnostník už od roku 2008. Ako partia horolezcov sme sa sme sa začali špecializovať na výškové práce, montážne práce, stavebné práce, orezy stromov, rekonštrukcie a opravy striech, fasád a komínov. Získali sme skúsenosti aj v oblasti rekonštrukcie špecifických historických budov, skúsenosti so stavebnými opravami podhľadov, montážou a servisom tieniacej techniky, či rozmanitou údržbou exteriérov budov. Za viac ako 10 rokov na trhu sa bez problémov dokážeme uchopiť aj klampiarskej práce, navrhnúť a montovať okapové systémy, facilitovať výrobu a montáž klampiarskych prvkov.

Naše služby

Výškové práce

Ponúkame rôzne výškové práce: Montážne práce vo výškach, stavebné práce vo výškach, úprava a orezy drevín a čistiace práce vo výškach.

Viac

Klampiarske práce

Už roky sa venujeme vlastnej výrobe a následnej montáži klampiarskych prvkov, využitelných na stavbách budov.

Viac

Tieniaca technika

SAGGA, s.r.o. zabezpečí montáž tieniacej techniky podľa Vašich potrieb.

Viac